GALERIE

KONTAKT

O PLEMENU RR

NAŠI RR

CHS BANGWENI

VRH "B" BAIYO 2018

CHS BANGWENI

 

R  H  O  D  E  S  I  A  N     R  I  D  G  E  B  A  C  K  S

Léto 2018 - plánujeme štěňátka

DAMIETTA ZE SULICKÉ TVRZE

DAMIETTA ZE SULICKÉ TVRZE   navždy s láskou...

Naše první holčička Damiettka....

Celou cestu ze Sulic domů jsem ji měla vzadu v autě na klíně. Chvilkami spala a když byla vzhůru, olizovala mi prsty a obličej, oždibovala ruku. Za tu krátkou cestu ze Sulic do Jihlavy se mezi námi utvořilo velmi silné pouto, které nám vydrželo až do konce. Byla to moje první, báječná RR holka. Celý svůj život Dandy potvrzovala, že RR je vyjímečné přírodní plemeno psa, velice temperamentní, se silnou individualitou, vynikajícím postřehem a s opravdu zvláštním citem pro každou situaci.

Damiettka nás všechny během naší společné cesty hodně naučila.... Dalo by se říct, že nás naučila téměř všechno - ukázala nám totiž se svojí trpělivostí, elegancí a láskou k nám, co znamená "mít" psa. Protože RR je pes, kterého nemůžete nikdy vlastnit: můžete mu být jen dobrým kamarádem, laskavým společníkem, vítaným přítelem a spolehlivým páníčkem. A díky tomu objevíte, že život vedle RR přináší spoustu radosti a štěstí a hodně dosud nepoznaného - až se člověk naučí dívat na svět psíma očima a vnímat ho skrze jeho vlhký jazýček.

DAMIETTA ZE SULICKÉ TVRZE

DAMIETTA ZE SULICKÉ TVRZE

DAMIETTA ZE SULICKÉ TVRZE

FOTOGRAFIE - DAMIETTA ZE SULICKÉ TVRZE

CHS BANGWENI

RHODESIAN RIDGEBACKS

Veškerý grafický, textový a jiný obsah, či součást těchto stránek, je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

All of this graphic, text and as well as any part of this websites is subject of intellectual property law (Act Nr. 121/2000)

copyright Ali Hrdinová © 2017-21